Epizoda
Netrvalo to tak dlouho a už je tu další - nová, verze vebu o seriálu Falling Skies. Nyní těch změn bylo opravdu o trochu víc. Tak zaprvé, konečně jsme doplniili všechny epizody (bohužel ještě u některých není popis epizody).

Takže teď si můžete stáhnout celou epiizodu, stáhnout titulky k epizodě, když máte pomalejší stahování tak se kouknout na epizody online ( máme dva zdroje, pokud to bude málo, můžeme udělat i třetí ) nebo se kouknout na galerii k epizodě nebo si přečíst o čem epizoda je. Tento výběr a množství informací vám nenabídne žádný jiný web o seriálu Falling Skies.

Ještě u epizod zůstaneme. Přibila zde dvě tlačítka ( u některých jedno tlačítko ), která vám umožňují rychle se přesunout na další nebo předchozí epizodu. Jak jste asi pochopili, jde o tlačítka Předchozí epizoda a Další epizoda.

Dale se asi 3x změnila Návštěvní kniha, která je teď přehlednější a úhlednější. Nemluvě o tom, že tamta předchozí, byla opravdu děsna :p.

Změnili se také všechny popisy postav, které jsme přepsali a předem upozorňuji, že na ně máme copyright. Dale jsme také přepsali sekci O seriálu, pro kterou to platí také.