John Pope
Vůdce jakého si gangu, který je velmi hrdý na to, co ukradne, nebo když někomu zaškodí. John se nám neukazuje hned od začátku, a není v každém díle seriálu, ale tím spíš si jeho výstupů musíme vážit, protože je to postava, která hraje na obě strany.

Jednou je kuchař u Druhé Mess a podruhé krade motorku v obchodě, potom co omráčí Daie.

Je to velmi chytrý padouch a má opravdu styl. Nakonec se ale přece jen přidá ke Druhé Mess a pomůže jim sestrojit bonby, aby mohli odpálit "emzáckou" budovu, tyčící se nad Bostonem.
Colin Cunningham
Colin Alexander Cunningham (narozen 20.srpna 1966 v Los Angeles ) je americký televizní a filmový herec , nyní žije v Vancouver, Britská Kolumbie .

Je známý pro jeho periodickou roli ve Stargate SG-1 jako USAF major Paul Davis . Další hlavní role byl Brian Curtis, pokřivený policajt, v populární, oceněné kanadského seriálu Da Vinciho vyšetřování . Opakoval roli Brian Curtis v roce 2006, pokračování série, Da Vinciho radnice . Objevil se jako Steven Lefkowitz v krátkotrvající jPod . Také se objevil v The L Word . Nedávné vystoupení patří kanadské seriálu Flashpoint , a jako John Poepe ve Falling Skies.

Nedávno napsal, režíroval a hrál v krátkém filmu s názvem Celsia , moderní thriller. To byl vítěz z roku 2007 AWARD KICK START.

http://www.colincunningham.com
http://www.colincunninghamfans.com