Anne Glass
Anne je dětská lékařka, proto je velmi hodná a velmi přívětivá. Bohužel jako třeba Tom, i ona ztratila svou rodinu, ale úplně celou (narozdíl od Toma).

V Druhé Mess je nepostradatelná, protože je vlastně jediný lékař, který v Druhé Mess je, sice je jen dětský lékař, ale i tiak mnohokrát ukázala své kvality, a ukázala všem, že je víc než jen dětská lékařka.

Naštěstí potká v odboji mladou studentku Lourdes, která ji se vším pomůže, a s ní, jí to všechno jde ještě líp.
Moon Bloodgood
Korinna Moon Bloodgood (narozena 20 září 1975 ) je americká herečka a modelu . Hrála jako "poručík Blair Williams" ve filmu Terminator Salvation po boku Christiana Balea a Sam Worthington .Moon dříve hrál ve filmech Osm Dole a Pathfinder . Moon se narodil v kalifornském Anaheimu . Její otec, Shell Bloodgood, je Američan z nizozemského a irského původu, a její matka Sang Cha, je z Jižní Korei . Její otec byl v Koreji, když se setkal s její matkou. 

Moon je bývalá členka Laker dívek.

V Day Break (2006-2007), ztvárnila Ritu Shelten, přítelkyně detektiva, který je obviněn z vraždy a zatčen, ale stále se ocitne a prožívá ten samý den. V roce 2007 hrála Moon v americkém sci-fi seriálu Journeyman na NBC. V současné době ztvárnila Dr. Anne ve Falling Skies.